Figura Disney Pixar Lightyear XL-01 Buzz Year Light 30cm

New
MattelSKU: 130514

Barcode: 194735069453


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,349 Lek

Përshkrim

Zbuloni Vitin e Dritës së Disney Pixar. Të bllokuar në një planet të paeksploruar, Buzz Lightyear dhe shokët e tij të ekuipazhit do të duhet të luftojnë bimët armiqësore, insektet gjigante dhe kërcënimin përfundimtar, Zurg, për të përfunduar misionin e tyre dhe për t'u kthyer në shtëpi. Kjo figurë veprimi në shkallë të gjerë të Buzz Lightyear në kostumin e fluturimit XL-01 përfaqëson Buzz në një nga përpjekjet e tij të fluturimit me shpejtësi të lartë. Me një lartësi prej 11,4 inç, kjo lodër autentike me cilësi të lartë ka 14 nyje të lëvizshme për një mundësi luksoze, gati për të rikrijuar aksionin e filmit me firmë. Në këtë madhësi më të madhe, figura është ideale për duar të vogla, në mënyrë që fëmijët të kenë një mundësi të MADH për të rikrijuar eksitimin e betejave, fluturimeve dhe eksplorimit. Tifozët do të duan të mbledhin të gjitha figurat e vitit të dritës në shkallë të gjerë për të rijetuar të gjithë sagën emocionuese të hapësirës! Çdo figurë shitet veçmas, në varësi të disponueshmërisë. Ngjyrat, dimensionet dhe dekorimet mund të ndryshojnë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi