Figura Disney Pixar Lightyear XL-01 Buzz Lightyear

MattelSKU: 129944

Barcode: 194735069279


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,649 Lek

Përshkrim

Zbuloni Disney dhe Pixar's Lightyear! Të bllokuar në një planet të paeksploruar, Buzz Lightyear dhe shokët e tij të ekuipazhit do të duhet të luftojnë bimët armiqësore, insektet gjigante dhe kërcënimin përfundimtar, Zurg, për të përfunduar misionin e tyre dhe për t'u kthyer në shtëpi. Kjo figurë veprimi me cilësi të lartë dhe e mundshme e Buzz Lightyear në kostumin e tij XL-01 do të frymëzojë lojën krijuese të Space Ranger. Me një gjatësi prej 5 inç, kjo figurë e detajuar autentike e filmit ka 12 nyje të lëvizshme për të rikrijuar pozat e tij të njohura. Ai vjen me një përkrenare të lëvizshme dhe një aksesor të qelizave të karburantit për ta ndihmuar atë të arrijë shpejtësinë e madhe të pakapshme.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi