Figura Disney Pixar Lightyear Space Ranger Gear

Kurseni 200 Lek
MattelSKU: 129951

Barcode: 194735068975


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,799 Lek Çmimi i rregullt3,999 Lek

Përshkrim

Fëmijët mund të eksplorojnë botën e Disney dhe Pixar's Lightyear, historia e origjinës fantastiko-shkencore të Buzz Lightyear, me këtë artikull jashtë kësaj bote të frymëzuar nga filmi.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi