Figura Bluey Doctor Checkup

MooseSKU: 129848

Barcode: 630996130469


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,099 Lek

Përshkrim

Njihuni me Bluey! Një qen i dashur gjashtëvjeçar Blue Heeler, jeta e përditshme familjare e të cilit kthehet në një aventurë lozonjare. Tani mund ta sillni Bluey-n, familjen dhe miqtë e saj në shtëpinë tuaj me këto pako figurash të adhurueshme. Këto pako vijnë me aksesorë argëtues për të veshur personazhet dhe janë me temë rreth episodeve të ndryshme Bluey.
Është një ditë e ngarkuar në dhomën e pritjes. Doktor Bluey është gati t'i bëjë pacientit të saj Indy një kontroll për të gjetur trajtimin e duhur për të rregulluar problemin e saj.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi