Electronic Axe Thor Love and Thunder Stormbreaker

New
HasbroSKU: 130556

Barcode: 5010993973521


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek4,499ALL

Përshkrim

Thor përdor fuqitë e tij për të mbrojtur New Asgard dhe për të luftuar armiqtë e rinj! Pas shkatërrimit të çekiçit të tij, Mjolnir, Stormbreaker u falsifikuar. Fëmijët e moshës 5 vjeç e lart mund të pretendojnë se po përgatiten për të mbrojtur kozmosin nga një kërcënim i keq me këtë lodër elektronike me role, frymëzuar nga Thor: Love and Thunder e Marvel Studios, pjesë e Universit Kinematik Marvel! Me shtypjen e një butoni në dorezën e lodrës së sëpatës, ato mund të aktivizojnë tingullin emocionues të bubullimës FX. Me sëpatën elektronike të Marvel's Stormbreaker, heronjtë aspirues mund të imagjinojnë t'i bashkohen betejës për të shpëtuar jo vetëm botën, por të gjithë universin! E drejta e autorit 2022 MARVEL.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi