Lodër e butë Eco Pelush Barney

Character OptionsSKU: 129838

Barcode: 5029736076054


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,399 Lek

Përshkrim

• pelush super i butë dhe përkëdhelës
• Stil klasik Barney
• Bërë nga 100%
• Materialet e ricikluara duke përfshirë pëlhurën, mbushjen dhe fijet
• Paketim i bërë nga materiale FSC® të përgjegjshme për mjedisin

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi