Kufjet Xiaomi Buds 3T Pro Carbon Black 35080

New
XiaomiSKU: 130263

Barcode: 6934177749216


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 16,999 Lek

Përshkrim

Kufje me valë Xiaomi Buds 3T Pro të nivelit të lartë, anulim hibrid aktiv i zhurmës (ANC) deri në 40 dB, modalitete të ndërrueshme dritë/balancuar/thellë, modalitet transparence, transduktorë dinamikë 10 mm me magnet të dyfishtë, membranë DLC e veshur me mbështetje për kodek profesional LHDC 4.0 , mbështetje për 2 pajisje të lidhura njëkohësisht, karikim USB-C, jetëgjatësi deri në 6 orë kufje dhe 24 orë me kuti. Kontrolli me prekje. Certifikimi IP55 i rezistencës ndaj pluhurit dhe ujit.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi