Kufje dhe mikrofon Maxell Eb-Cloud9 Red [77949]

Kurseni 20%
MaxellSKU: 121358

Barcode: 4902580779498


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,039 Lek Çmimi i rregullt1,299 Lek

Përshkrim

Kufje në vesh Maxell EB-CLOUD 9 me mikrofon të integruar. Ndërtuar për kënaqësinë e dëgjimit të tingullit të pastër pa shtrembërim. Parametrat teknikë Impedanca 16 Ohm Përgjigja e frekuencës 20 Hz -20 KHz Ndjeshmëria 95 dB Diametri i folësit

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi