Kufje dhe mikrofon iLuv stereo me zë neon (rozë/e zezë)

Kurseni 10%
iLuvSKU: 121340

Barcode: 639247138124


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,349 Lek Çmimi i rregullt1,499 Lek

Përshkrim

Të gjithë duan të përdorin një produkt më gjatë pas blerjes. Ky Tingull Neon është ndërtuar me material të qëndrueshëm për t'i bërë ballë konsumit të përditshëm. Sidomos, pika më e cenueshme, lidhësi i qafës, është projektuar me forcë për të minimizuar thyerjen.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi