Mats dere The Rolling Stones

New
PyramidSKU: 130431

Barcode: 5050293850245


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek2,999ALL

Përshkrim

E bërë nga fibra kokosi dhe bazë PVC që nuk rrëshqet.
Përmasat: 40 x 60 cm

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi