Doll My Baby Tumbles

Character OptionsSKU: 129842

Barcode: 3181860550502


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,099 Lek

Përshkrim

Do t'ju pëlqejë mënyra se si My Baby Tumbles mund të luajë dhe të bie kokë-mbi taka! Ajo është kaq e butë, e përqafueshme dhe e lezetshme! Ajo do t'ju bëjë të qeshni dhe nuk ka nevojë as për bateri! Thjesht uleni Baby Tumbles në dysheme, anoni kokën e saj përpara dhe më pas shikoni vetë që bien kokë-mbi taka! Është një mënyrë argëtuese për të inkurajuar të voglin tuaj të jetë aktiv!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi