Kukull LOL Surprise OMG Sports Skate Boss

New
MGASKU: 130507

Barcode: 035051579809


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,549 Lek

Përshkrim

Thyerja e konventës. Një patinator. Nje yll. Rutinat e mia janë EPIC, dhe stili im është zjarri. – Shefi i patinave

Prezantoni kukullën e re të modës LOL Surprise OMG Sports Skate Boss me 20 surpriza! Ne motrat jemi këtu për të fituar, konkurrenca është e ashpër por edhe ne jemi. Me zemrën e një kampioni dhe forcën e një mbretëreshe, ne gjithmonë befasojmë botën. Skate Boss është një legjendë e patinazhit në akull! Ajo e sjell stilin e saj të egër në akull me kërcimet e saj karakteristike, rrotullimet e pasme dhe sythe të trefishta të gishtave. Ajo ka tipare mahnitëse, flokë të bukur dhe stilin e saj magjepsës. Ka 2 kukulla të reja të modës OMG Sports që përfaqësojnë futbollin dhe patinazhin në akull për të luajtur dhe shfaqur! Çdo kuti përfshin një kukull modës LOL Surprise OMG, një ansambël të mrekullueshëm, këpucë, aksesorë me temë sportive, një furçë flokësh dhe një stendë kukullash. Mblidhni të dyja kukullat e Serisë 2 LOL Surprise OMG Sports, Kicks Babe dhe Skate Boss!

Kukullat e modës LOL Surprise me flokë elegant, veshje dhe shumë aksesorë të detajuar janë një lodër perfekte për fëmijët, duke përfshirë 4 vjeç e lart për lojëra shtirëse me imagjinatë! Si dhurata për çdo rast të veçantë, kukullat ofrojnë orë të tëra lojërash sociale me vëllezërit e motrat dhe miqtë! Nga MGA Entertainment, krijues të modës LOL Surprise™ dhe kukullave koleksioniste, kukullave të modës Rainbow High™, kukullave Na Na Na Surprise, kukullave të modës Bratz®, MGA's Dream Ella™, MGA's Glitter Babyz™, Lalaloopsy™, kukullave të vajzave Poopsie Surprise, Kukulla dhe koleksione për fëmijë Born® Surprise, lodra për fëmijë Little Tikes® dhe shumë marka të tjera të preferuara.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi