Kukull LOL Surprise OMG Queens Splash Beauty

MGASKU: 129825

Barcode: 035051579939


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,849 Lek

Përshkrim

Ne motrat e dimë se çfarë do të thotë të jesh mbretëreshë. Ne përqafojmë atë që jemi dhe kemi stil të egër qoftë në pistë, në pistën e vallëzimit apo në gala.
Mbretëreshat festojnë frymën e motrës duke drejtuar kurorat e njëra-tjetrës dhe duke mbështetur gjithmonë miqtë. Pra, le të mirëpresim në fron: Splash Beauty! Krijoni 125+ pamje të përziera dhe përputhni, me kukullën e modës LOL Surprise OMG Queens Splash Beauty, duke përfshirë modën e shkëlqyeshme dhe aksesorët me temë mbretërore si fundi i saj sirene, palltoja e gjatë rozë, gjerdani, rroba banje me 2 pjesë dhe shiriti i kokës.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi