Doll Lalaloopsy Dot Starlight

MGASKU: 129747

Barcode: 035051576914


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,299 Lek

Përshkrim

Përvjetori i 10-të i Lalaloopsy Lalaloopsy dikur ishin kukulla prej lecke që në mënyrë magjike erdhën në jetë kur qepja e tyre e fundit u qep. Kukullat e dashura janë rikthyer për një brez krejt të ri fëmijësh për t'u dashuruar me një distinktiv të 10-vjetorit në paketim.
Lalaloopsy ofron një botë të çuditshme miqësie dhe argëtimi, duke frymëzuar fëmijët të zhvillojnë kreativitetin dhe imagjinatën e tyre. Kukullat Lalaloopsy kanë personalitete unike të nxjerra nga pëlhura e përdorur për t'i qepur ato, dhe secila vjen me kafshën e saj. raketë dhe shtoni oxhakun e pjatës satelitore me kullesë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi