Princesha e Disney-t kukull duke kënduar Rapunzel

New
HasbroSKU: 130466

Barcode: 5010993936519


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,199 Lek

Përshkrim

Në Disney's Tangled, Rapunzel realizon ëndrrën e saj për të parë personalisht fenerët lundrues pasi i ka parë nga kulla e saj gjatë gjithë jetës së saj. Fëmijët mund ta rikrijojnë këtë moment filmi me kukullën e modës Singing Rapunzel. Thjesht ngrini krahun për ta dëgjuar atë të këndojë një pjesë të "I See the Light", një këngë e paraqitur në Tangled të Disney. Trupi i saj i derdhur përmban drita ndezëse që kërcejnë në ritmin e këngës. Kjo kukull Disney Princess 11 inç përfshin bateri, kështu që argëtimi muzikor mund të fillojë sapo fëmijët të hapin kutinë, duke e bërë atë një dhuratë të shkëlqyer për fëmijët 3 vjeç e lart. Fëmijëve do t'ju pëlqejë gjithashtu fundi i saj ngjyrë vjollce i frymëzuar nga filmi dhe flokët e gjatë bjondë. Kërkoni kukulla të tjera muzikore, si Singing Moana, ose lodra të tjera të Disney, si kukulla të modës Hirushja dhe Jasmine për të zgjeruar çdo koleksion kukullash Disney!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi