Kukulla Disney Frozen II Mbretëresha Anna

HasbroSKU: 126129

Barcode: 5010993815883


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,299 Lek

Përshkrim

Në Frozen 2 të Disney-t, Anna udhëton larg shtëpisë për të mbrojtur motrën e saj dhe njerëzit e saj. Edhe në kohët më të errëta, Anna këmbëngul dhe ndihmon në shpëtimin e mbretërisë së saj në fund, ndërsa kurorëzohet Mbretëresha e Arendelle. Fëmijëve 3 vjeç e lart do t'ju pëlqejë të luajnë historitë e tyre ose të rikthejnë momente filmash me këtë kukull të Mbretëreshës Anna. Kjo kukull e modës vjen me rroba dhe aksesorë të heqshëm - një fund jeshil, pelerinë vjollce dhe diademë - frymëzuar nga skena e fundit në Disney's Frozen 2. Fëmijët e moshës 3 vjeç e lart mund të shijojnë flokët e gjatë të kukullës Anna të stiluar si në film . Plus, ajo është 11 inç e gjatë dhe ka 5 pika artikulimi, duke e bërë atë të përshtatshme për të gjitha llojet e argëtimit Frozen. Mblidhni kukulla dhe grupe lojërash të tjera Disney Frozen për të rikrijuar skena aventureske me personazhe që fëmijët njohin dhe duan si Elsa dhe Olaf! (Secili shitet veçmas. Në varësi të disponueshmërisë.) E drejta e autorit Disney Hasbro dhe të gjitha kushtet e lidhura janë marka tregtare të Hasbro.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi