Paketa Surprise e Kukullave Disney Frozen 2

HasbroSKU: 129781

Barcode: 5010993875887


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek799ALL

Përshkrim

Në filmin e Disney's Frozen 2, personazhet nisin së bashku aventura të mahnitshme dhe të mbushura me befasi. Adhuruesit e Frozen do ta pëlqejnë kënaqësinë e papritur të kukullave të Disney Frozen Twirlabouts. Meqenëse kutia e verbër nuk zbulon identitetin e figurës brenda, eksitimi ndërtohet kur fëmija juaj merr me mend se cilin personazh dhe aksesor të Frozen do të marrë. Fëmijët janë në një tjetër surprizë pasi hapën lodrën e tyre Disney Frozen. Kukulla përmban 2 shprehje të fytyrës.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi