Triko basketbolli kukull Barbie Extra

MattelSKU: 129924

Barcode: 194735024438


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,549 Lek

Përshkrim

Kukullat Barbie Extra tundin modën e guximshme dhe ngjyrat e ndezura, dhe ato bëjnë deklarata të mëdha! Çdo kukull Barbie ka stilin e vet unik që është lozonjar dhe mbi krye. Dhe kafshët e tyre shtëpiake - secila e ndryshme dhe të gjitha të adhurueshme - kanë gjithashtu shumë personalitet! Barbie Extra i lejon fëmijët të eksplorojnë vetë-shprehjen përmes stilit dhe ofron një përvojë emocionuese të lojës në modë dhe stil me kukulla të mundshme.
Ata janë të gjithë për t'u argëtuar me modën me shkëlqim, arushë të butë, emoji dhe flokë të spikatur - duke sjellë vibe EXTRA kudo që të shkojnë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi