Kukull Barbie Extra 12 me veshje me lule 2-copëshe me kafshë shtëpiake

MattelSKU: 129923

Barcode: 194735024452


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,549 Lek

Përshkrim

Kukullat Barbie Extra tundin modën e guximshme dhe ngjyrat e ndezura, dhe ato bëjnë deklarata të mëdha! Çdo kukull Barbie ka stilin e vet unik që është lozonjar dhe mbi krye. Dhe kafshët e tyre shtëpiake - secila e ndryshme dhe të gjitha të adhurueshme - kanë gjithashtu shumë personalitet! Barbie Extra i lejon fëmijët të eksplorojnë vetë-shprehjen përmes stilit dhe ofron një përvojë emocionuese të lojës në modë dhe stil me kukulla të mundshme.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi