Kupë dekorative Bukuroshja e Fjetur e Disney

New
EnescoSKU: 130133

Barcode: 028399302536


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,999 Lek

Përshkrim

Koleksioni Disney Showcase sjell në jetë si kurrë më parë personazhet dhe momentet tuaja të preferuara kinematografike të Disney. Punonjësit tanë të përkushtuar të Disney-t, punojnë me artistë, skulptorë dhe piktorë të talentuar të Disney-t për të krijuar koleksione të hollësishme të ndërlikuara të Disney-t të lakmuara nga entuziastët e Disney-t në mbarë botën. Kjo kupë e mrekullueshme Maleficent është frymëzuar nga filmi i animuar i Walt Disney i vitit 1959, Bukuroshja e Fjetur. Me detaje verbuese dhe mjeshtëri krijuese, kjo koleksion unik nxjerr në pah magjinë dhe madhështinë e Zonjës së së Keqes.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi