Lojë Dance Dance Revolution

Character OptionsSKU: 129834

Barcode: 810010991553


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,449 Lek

Përshkrim

Kjo lojë mini-Dance Dance Revolution plotësisht funksionale ju lejon të rikrijoni magjinë e lojës origjinale të skenës së vallëzimit tani të shkallëzuar për të luajtur me gishtat tuaj. Loja përfshin 3 këngë origjinale - Keep on Movin' nga NMR, Make it Better nga mitsu-O!, Paranoia nga 180. Sillni Revolucionin në shtëpi! Revolucioni i vallëzimit të vallëzimit! Konkurroni me miqtë dhe familjen tuaj për rezultatin më të mirë!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi