Konsola Nintendo Switch Oled White Joy-Con

NintendoSKU: 129576

Barcode: 045496453435


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 47,999 Lek

Përshkrim

Prezantimi i anëtarit më të ri të familjes Nintendo Switch Luaj në shtëpi në televizor ose në lëvizje me një ekran të gjallë OLED 7 inç me sistemin Nintendo Switch™ - modeli OLED.
Përveç një ekrani të ri me ngjyra të gjalla dhe kontrast të mprehtë, modeli Nintendo Switch - OLED përfshin një stendë të gjerë të rregullueshme për kënde shikimi më të rehatshme, një dok me një portë LAN me tela për modalitetin TV (kabllo LAN shitet veçmas), 64 GB hapësirë të brendshme ruajtja dhe audio e përmirësuar në modalitetet Handheld dhe Tabela duke përdorur altoparlantët e sistemit.

Ekran OLED 7 inç - Shijoni ngjyra të gjalla dhe kontrast të qartë me një ekran që i bën ngjyrat të shfaqen
Mbështetje e gjerë e rregullueshme – këndoni lirshëm bazën e gjerë dhe të rregullueshme të sistemit për shikim të rehatshëm në modalitetin "Tabletop".
Porta LAN me tel - Përdorni portën LAN të stacionit kur luani në modalitetin TV për një lidhje interneti me tela
64 GB memorie të brendshme - Ruani lojërat në sistemin tuaj me 64 GB hapësirë të brendshme
Audio e përmirësuar – Shijoni tingullin e përmirësuar nga altoparlantët në bord të sistemit kur luani në modalitetin Handheld dhe Tablet
Mbështet të gjithë kontrollorët Joy-Con™ dhe softuerin Nintendo Switch*

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi