Colorfilm Instax Reg.Glossy Wide (10X2/Pk)

Kurseni 5%
FujifilmSKU: 116888

Barcode: 4547410173772


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,134 Lek Çmimi i rregullt3,299 Lek

Përshkrim

Kjo është një paketë dyfishe (20 shkrepje) e filmit të çastit me formatin e figurës Instax nga Fuji. Ky është një film jashtëzakonisht i mprehtë, me madhësi të kartës së kreditit, i balancuar në dritën e ditës ISO 800, i krijuar për t'u përdorur në Kamera të Serisë Mini Instax. I njohur për riprodhimin e tij të shkëlqyeshëm të ngjyrave, filmi ka një përfundim me shkëlqim dhe është një zgjedhje e shkëlqyer për përdorim të përgjithshëm, portret apo edhe me blic elektronik. Është gjithashtu një film argëtues për t'u përdorur - i lehtë për t'u ngarkuar, xhiruar dhe më e mira nga të gjitha - pa humbur kohë në laborator duke pyetur veten se si dolën imazhet tuaja.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi