Cluedo Harry Potter Kush Çfarë Ku

HasbroSKU: 129780

Barcode: 5010994116118


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,949 Lek

Përshkrim

Zbuloni sekretet e Hogwarts-it në këtë version të lojës klasike Misteri. Shijoni veçoritë e reja të lojës dhe një tabelë lojërash lëvizëse të Hogwarts. Magjia e errët është kryer në Hogwarts. Një koleg student është zhdukur nga shkolla e famshme e magjisë dhe magjisë - dhe ju takon juve të zgjidhni zhdukjen misterioze.

Luaj si Harry, Ron, Hermione, Ginny, Luna ose Neville dhe përpiqu të zbulosh se kush e bëri atë, çfarë magjie ose artikulli përdorën dhe ku u sulmua studenti. A ishte Draco Malfoy me një Draft Sleeping në Owlery?

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi