Karikues Usb Car Ldnio 2 Ports 5V/4.2 21W

Kurseni 20%
LdnioSKU: 120879

Barcode: 6933138614037


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 799 Lek Çmimi i rregullt999 Lek

Përshkrim

- Shpejtësi e shpejtë e karikimit për telefonat celularë dhe tabletët.
- 2 porte USB mundësojnë karikimin e dy pajisjeve në të njëjtën kohë.
- Teknologjia Auto-ID: mund të njohë automatikisht pajisjet elektronike dhe të maksimizojë efikasitetin e karikimit.
- Formë mini dhe kompakte, e lehtë për tu mbajtur kudo.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi