Karta Pokemon Spada E Scudo Lucentezza Siderale Set Allenatore

New
The Pokemon CompanySKU: 130290

Barcode: 820650602191


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek7,799ALL

Përshkrim

Udhëtoni pas në kohë në një tokë primitive të dominuar nga mitet dhe legjendat ku Dialga Original-V ASTRO dhe Palkia Original-V ASTRO marrin kontrollin e çdo fije kohe dhe hapësire! Eksploroni një shkretëtirë të paparë kurrë, ku do të hasni Decidueye, Typhlosion dhe Samurott si Pokémon-V ASTRO i Hisui-t. Zbuloni shumë trajnerë të talentuar, Pokemon të fuqishëm që banojnë në rajonin e lashtë të Hisuit dhe Pokemon të ri Shiny: Pokemon me shkëlqim. Përballuni me guxim sfidat në një botë të re me zgjerimin Pokémon TCG: Sword & Shield - Space Luster!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi