Karta MicroSDHC 16 GB SanDisk Ultra Android 80 Mb/S C10 [16161]

SanDiskSKU: 122229

Barcode: 619659161613


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 699 Lek

Përshkrim

Regjistroni, mbani dhe mbani më shumë foto me cilësi të lartë dhe video të plota HD në smartfonin ose tabletin tuaj Android. Transferoni fotot dhe videot nga karta në kompjuterin tuaj me një shpejtësi pa pritje deri në 80 MB/s. Aplikacioni SanDisk Memory Zone, i disponueshëm në dyqanin Google Play, e bën të lehtë shikimin, aksesin dhe kopjen rezervë të skedarëve nga memoria e telefonit tuaj. Për të ndihmuar telefonin tuaj inteligjent të funksionojë me performancën maksimale, vendosni aplikacionin që të shkarkojë automatikisht skedarët nga memoria e brendshme e smartfonit tuaj në kartë. Të ndërtuara për të funksionuar në kushte ekstreme, kartat SanDisk Ultra micro SDHC dhe micro SDXC janë të papërshkueshme nga uji, rezistente ndaj temperaturës, rezistente ndaj goditjeve, rezistente ndaj rrezeve X dhe magnet. Karta SanDisk Ultra vlerësohet në klasën 10 për video Full HD dhe vjen me një përshtatës SD dhe një garanci dhjetëvjeçare.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi