Kapak DC Comics Batman Black

New
DifuzedSKU: 130397

Barcode: 8718526142969


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,699 Lek

Përshkrim

Nuk do të mund ta fshihni faktin se jeni një admirues i superheroit të errët dhe me krahë duke veshur këtë kapak të ri Batman me arnim TPU në pjesën e përparme, me kontrast të verdhë poshtë kartëmonedhës, pelerinë të ngjitur në pjesën e pasme me një mbyllje Velcro , i hapur në pjesën e pasme dhe i rregullueshëm për rehati në veshje dhe përshtatje optimale.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi