Kamera Instax Wide 300 Instant Cn

Kurseni 3%
FujifilmSKU: 116883

Barcode: 4547410291735


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 14,549 Lek Çmimi i rregullt14,999 Lek

Përshkrim

Regjistroni kujtime në festa dhe mbledhje të tjera argëtuese me Kamera Instant Fujifilm INSTAX Wide 300.
Lentet nga afër madje e bëjnë të lehtë selfie-t që flasin.
Ai përmban një blic automatik për shkrepje me dritë të ulët dhe një çelës zmadhimi fokal.
Kjo kamerë e gjerë e çastit është e lehtë dhe argëtuese për t'u përdorur nga të gjithë dhe është një dhuratë ideale. Fotografia me format të gjerë është argëtuese kur njerëzit mblidhen së bashku. Instax Wide 300 ka një dizajn bashkëkohor krejt të ri dhe shumë veçori të përmirësuara si priza e trekëmbëshit, gjetësi real i imazhit dhe unaza e lenteve me vendosjen e zonës së fokusit. Përdor filmin Instax Wide për printime të menjëhershme të gjalla dhe me cilësi të lartë për të nxjerrë foto dy herë më të gjera se Instax Mini Film. Kontrolli i dritës dhe i errët për të ndihmuar në shtimin e efekteve të larta dhe të ulëta në figurë. Plotësoni blicin me butonin ndezës
Punon vetëm me FUJIFILM instax Wide Film

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi