Kamera Instax Mini LiPlay Hybrid Instant Stone White HM1

FujifilmSKU: 122636

Barcode: 4547410413182


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 21,499 Lek

Përshkrim

Kamera e menjëhershme hibride 2-në-1
Instax më i vogël ndonjëherë
Bëni foto dhe printoni me një 318 DPI mbresëlënëse
Printime në madhësi të kartës së kreditit - Madhësia e figurës 62 mm x 46 mm
Monitor LCD me ngjyra TFT 2,7 inç
Sensori CMOS 5 MP
Lidhje me Bluetooth
Printoni drejtpërdrejt nga smartphone përmes Bluetooth
Bateria e integruar e rikarikueshme me USB

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi