Kabllo Xiaomi Mi 1M USB-A në USB-C Charge and Data White 28975

New
XiaomiSKU: 130272

Barcode: 6934177721847


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 799 Lek

Përshkrim

Kabllo origjinale Xiaomi USB, USB Type-C dhe lidhës standard USB-A. Gjatësia 1 metër. Ngjyra e bardhë. Nuk mbështet karikim të shpejtë. Është projektuar për karikim konvencional 5V/2A (10W).

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi