Kabllo Ldnio Micro USB Kabllo 1m Argjend

Kurseni 20%
LdnioSKU: 120870

Barcode: 8606010989889


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 639 Lek Çmimi i rregullt799 Lek

Përshkrim

- Kabllo mikro USB / USB

- Gjatësia: 1 m

- Për transferimin e të dhënave në kompjuter dhe anasjelltas, si dhe për karikimin e telefonit

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi