Kabllo Ldnio Micro Usb, 1m, E bardhe

Kurseni 20%
LdnioSKU: 118540

Barcode: 8606010988257


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 239 Lek Çmimi i rregullt299 Lek

Përshkrim

- Kabllo Micro USB e rrafshuar

- Gjatësia: 1 m

- Për transferimin e të dhënave në kompjuter dhe anasjelltas, si dhe për karikimin e telefonit.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi