Kabllo Ldnio Lightning Kabllo Apple USB E zezë 2m

Kurseni 10%
LdnioSKU: 122121

Barcode: 8606010985102


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 359 Lek Çmimi i rregullt399 Lek

Përshkrim

Ky kabllo USB 2.0 prej 2 metrash lidh iPhone, iPad ose iPod me lidhësin Lightning me portën USB të kompjuterit tuaj për sinkronizim dhe karikim. Ose mund të lidheni me përshtatësin e energjisë USB të Apple për karikim të përshtatshëm nga një prizë muri.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi