Shishe Nintendo Entertainment System Controller Shishe metalike me ujë

New
Paladone Products LtdSKU: 130134

Barcode: 5055964772154


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,799 Lek

Përshkrim

Qëndroni të hidratuar në mënyrë të përsosur ndërsa përpiqeni të shpëtoni princeshën me ndihmën e kësaj shishe uji çeliku të licencuar zyrtarisht të Nintendo Entertainment System Controller. E bërë nga çelik inox, kjo shishe e hijshme e argjendit Nintendo përmban kontrolluesin vintage dhe grafikun e logos.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi