Altoparlant Bluetooth Blade-X portativ blu

Kurseni 20%
PaxcessSKU: 120851

Barcode: 6926417206085


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,999 Lek Çmimi i rregullt4,999 Lek

Përshkrim

Altoparlanti me valë Trendwoo Bluetooth që lejon lidhjen nëpërmjet një hyrjeje standarde audio 3,5 mm. Mikrofoni i integruar ju lejon të përdorni altoparlantët si pa duar. Ka një bateri të ringarkueshme me një kapacitet prej 4000 mAh. Ekzistojnë dy mënyra funksionimi - të brendshme dhe të jashtme. Altoparlanti mund të rrotullohet në një kënd prej 360 gradë. Sistemi Stereo (2.0) Fuqia 10 W (2 x 5 W) Lidhja Bluetooth 4.1, Hyrja audio 3.5 mm Tjetër Handsfree, Rezistenca ndaj ujit IPX4 Ngjyra E zezë / blu Pesha neto 540 g Përmasat 298 x 125 x 26 mm

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi