Çantë shpine Razer Rogue V3 15.6 E jashtme e zezë rezistente ndaj ujit RC81-03640101-0000

New
RazerSKU: 130240

Barcode: 8886419387183


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 19,999 Lek

Përshkrim

E pajisur me një dizajn elegant dhe minimalist, pjesa e jashtme elegante e çantës së shpinës është rezistente ndaj grisjeve dhe ujit, duke siguruar rezistencë ndaj ashpërsisë së udhëtimit të përditshëm dhe kushteve të të gjitha motit. Brendësia e tij e bollshme është e veshur me TPU - një material rezistent ndaj gërvishtjeve që mbron nga gërvishtja, duke lejuar trajtimin e lehtë - ndërsa ndarjet e ndara dhe të organizuara e mbajnë pajisjen tuaj të sigurt nga dëmtimi i goditjes. E gjendur brenda ndarjes kryesore, foleja e laptopit me mbushje është e veshur me pëlhurë të endur të butë për të mbajtur Razer Blade 15 ose laptopë të tjerë me madhësi të ngjashme, të mbërthyer në mënyrë të sigurt dhe të ngushtë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi