Çantë shpine Pokemon Eevee

New
DifuzedSKU: 130142

Barcode: 8718526109252


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,699 Lek

Përshkrim

Kjo çantë ka dizajn Pokemon për çdo fans. E bërë nga lëkura e kombinuar dhe materiali poliestër. Ka përmasa 28 x 31 x 9 cm.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi