ASUS ROG Strix G15, 15.6" QHD 165Hz, AMD Ryzen 7 6800H, 16GB, 1TB, RTX 3070Ti 8GB

NewKurseni 40,000 Lek
AsusSKU: 130663

Barcode: 4711081644583


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 249,999 Lek Çmimi i rregullt289,999 Lek

Përshkrim

Ekrani: 15,6 inç, Quad HD 2560x1440p
165Hz, 100% sRGB, IPS
Procesori: AMD Ryzen 7 6800H 8 Core/16 Threads deri në 4.70 GHz
RAM: 16 GB DDR5 4800 Mhz (2x 8 GB)
SSD: 1TB NVMe PCIe 4.0 M.2
Karta grafike: nVIDIA GeForce RTX 3070 Ti 8 GB GDDR6
Webkamera: HD 720p me kapak të kamerës
Ndërfaqet: 2x USB-C 3.2 Gen2 1-me DisplayPort dhe shpërndarje të energjisë
2x USB-A 3.2 Gen1
2x USB-A 2.0
1x HDMI 2.0, 1x kufje/mikrofon Combo
Rrjeti: Wi-Fi 6E (802.11ax), Bluetooth 5.2, 1x Gigabit RJ45
Tastiera: US International, RGB me ndriçim
Madhësia / Ngjyra / Bateria: 354 x 259 mm , 2,3 kg , gri e gjelbër e zezë , 90 Wh
OS: Dos falas
PN: G513RW
Garancia: 1 vit

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi