Aron Gaming PC i7-11700K

AronSKU: 129676

Barcode: SID2008056


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 134,999 Lek

Përshkrim

Procesori: Intel Core i7-11700K 8 Core/16 Threads deri në 5.00 Ghz
Motherboard: Asus TUF GAMING B560M-PLUS WIFI
Ftohës: Ftohës Intel Stock OEM
RAM: 16 GB Kingston HyperX Fury RGB 3200 MHz DDR4
SSD: 500 GB WD Blue SN570 PCIe NVMe
HDD: -
Karta grafike: Intel UHD Graphics 750
Portet GPU: 3x DisplayPort, 1x HDMI
Ndërfaqet: 2x USB-A 3.2 Gen2, 3x USB-A 3.2 Gen1
1x USB-C 3.2 Gen1, 4x USB-A 2.0
1x Gigabit RJ45, Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.0
5x fole audio + 1x optike
1x butoni i energjisë, 1x butoni i rivendosjes
Rast: Kasë ARON RGB ATX
PSU: Tecnoware 650 Watt Modular 80+ Bronz
Pajisjet periferike: Përfshirë tastierë dhe maus bazë USB-A
OS: Dos falas
Garancia: 2 vit

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi