Aron Gaming PC i5-11400 GTX 1650 4GB

New
AronSKU: 129678

Barcode: SID2008118


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 149,999 Lek

Përshkrim

Procesori: Intel Core i5-11400 6 Core/12 Threads deri në 4.40 Ghz
Motherboard: Asus TUF GAMING B560M-PLUS WIFI
Ftohës: Ftohës Intel Stock OEM
RAM: 16 GB Kingston HyperX Fury RGB 3200 MHz DDR4
SSD: 500 GB WD Blue SN570 PCIe NVMe
HDD: -
Karta grafike: ASUS nVidia GeForce GTX 1650 4 GB GDDR6
Portet GPU: 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x DVI
Ndërfaqet: 2x USB-A 3.2 Gen2, 3x USB-A 3.2 Gen1
1x USB-C 3.2 Gen1, 4x USB-A 2.0
1x Gigabit RJ45, Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.0
5x fole audio + 1x optike
1x butoni i energjisë, 1x butoni i rivendosjes
Rast: Kasë ARON RGB ATX
PSU: Tecnoware 650 Watt Modular 80+ Bronz
Pajisjet periferike: Përfshirë tastierë dhe maus bazë USB-A
OS: Dos falas
Garancia: 2 vit

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi