Kamera e veprimit Nilox Evo 4K30

Kurseni 50%
NiloxSKU: 120303

Barcode: 8059616335251


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 14,500 Lek Çmimi i rregullt28,999 Lek

Përshkrim

EVO 4K nga Nilox është një kamerë aksioni e aktivizuar me Wi-Fi që kap video deri në 4K, merr fotografi 16 MP dhe përmban një ekran LCD me prekje 2" të ndashme të pasme. ... E pajisur me një lente ultra të gjerë 160°, EVO 4K kap të gjithë veprimin përpara tij.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi