Xbox One Marvel’s Avengers

Square EnixSKU: 124247

Barcode: 5021290085084


Price:
Sale priceLekë 8,799

Tax included Shipping calculated at checkout

Description

Initial Release Date 9/4/2020.

Marvel Cinematic Universe sjell në jetë heronjtë tanë të preferuar të librave komik si kurrë më parë. Falë suksesit të tyre, ne e kemi parë ekipin në cdo formë të medias sociale. Square Enix dhe Crystal Dynamics, së bashku me disa kompani të tjera ndihmëse, iu ngarkua si detyrë që të krijojnë një videolojë për të vënë drejtësinë më të mirë në botë të Heronjve. Nuk është e qartë nëse Marvel’s Avengers do të jetë një lojë open-ëorld apo në vija lineare(drejta), por sido që të jetë, është një lojë aksion/aventurë e cila nav endos në rolet e ekipit tonë të preferuar të superheronjve. Kombinon një histori campaign- e cila mund të luhet solo(vetëm) ose me miq – dhe mënyrë loje emocionuese për të krijuar një eksperiencë të cilën fansat e Marvel të mos e harrojnë kurrë.

You may also like

Recently viewed