Switch Captain Tsubasa Rise Of New Champions

Save 10%
Bandai NamcoSKU: 124243

Barcode: 3391892009767


Price:
Sale price 6,299 Lek Regular price6,999 Lek

Description

Initial Release Date 8/28/2020.

Bota e Futbollit dhe Animes bashkohen në Captain Tsubasa: Ris of a New Champion, bazuar në seritë e famshme të Kapitenit Tsubasa. Loja flet për aftësitë atletike të Tsubasa Ozora teksa ai luan nga dashuria e tij për lojën e futbollit dhe avancon në karrierën e tij. Captain Tsubasa: Rise of New Champions i vendos lojtarët në një lojë futbolli emocionuese dhe plot aksion, me nënshkrimet më të mira të lojtarëve dhe mënyrë loje tepër të aksesueshme.

You may also like

Recently viewed