PS4 Sakura Wars Launch Edition

Save Lek 749.70
SegaSKU: 123735

Barcode: 5055277037070


Price:
Sale price Lek 1,749.30 ALL Regular priceLek 2,499.00 ALL

Description

Revue luftarake Imperial merr skenën si forca mbrojtëse e Tokios kundër një kërcënimi demoni në këtë aventurë ekstravagante. Ushtarë në kohën e luftës, por interpretues të teatrit në kohë paqeje, Divizioni i luleve të revueve nuk po jeton në trashëgiminë e tyre dhe rrezikon të mbyllet. Si kapiten i emëruar rishtazi Seijuro Kamiyama, varet nga ju që ta ktheni ekipin.

You may also like

Recently viewed