Mousepad Redragon Neptune Wired P027 RGB

RedragonSKU: 123688

Barcode: 6950376775894


Price:
Sale price 2,999 Lek

Description

Sipërfaqja e saktë, e qëndrueshme e Mouse Pad të Lojrave Redragon RGB Neptune siguron që çdo lëvizje e mouse të përkthehet në lëvizje kursori. Përfundimi i saj me mikro tekstur që ju jep saktësi dhe shpejtësi të lehtë. Ai përmban efekte ndriçuese të personalizueshme që mund të ndizen me cilësimet e softuerit.

You may also like

Recently viewed