Mouse Logitech M220 Wireless Silent Blue

Save Lekë 400
LogitechSKU: 123674

Barcode: 5099206066205


Price:
Sale priceLekë 3,599 Regular priceLekë 3,999

Tax included Shipping calculated at checkout

Description

Mouse, sensori optik, 3 butona, 1000 dpi, wireless - 2.4 GHz me interval deri në 10 metra, deri në 18 muaj jetëgjatësia e baterisë, marrësi USB, mund të përdoret për dorën e djathtë dhe të majtë, blu.
Me të njëjtin klikim mund të ndjeni ulje të zhurmës më shumë se 90% - shijoni qetësinë. M220 SILENT gjithashtu ka një jetë të baterisë prej 18 muajsh dhe 10 metra varg wireless.

You may also like

Recently viewed