Jumbo Water Matress Mondo Mojito

MondoSKU: 124098

Barcode: 8001011167319


Price:
Sale priceLekë 2,799

Tax included Shipping calculated at checkout

Description

Dimensionet 120 x 180 cm.
Lehtë dhe e qëndrueshme.
Lehtë për t’u fryrë.
Grafika një Cocktail Mojito.

You may also like

Recently viewed