Computer Desk Spawn Horz Z3R

SpawnSKU: 123700

Barcode: 8606010989483


Price:
Sale price 19,990 Lek

Description

Tabela e lojrave Spawn Horz Z3A është bërë nga një kombinim i çelikut, plastikës ABS, bordit MDF dhe aliazh alumini

You may also like

Recently viewed